Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez AS, 4 kwietnia 2013 r. o 09:15
O boże przed sprawdzianem się tak bardzo nie stresowałam a teraz ! O mało nie popuszczę tak się stresuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było coś z przyrody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie jak 255 drzewek za 306 zł jak 1 drzewko 12zł? pomyślcie 12*255=3060 Wiec powinno wyjść 25 drzewek bo 25*12=306;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym zadaniu o sadzonkach miało być około 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewek na pewno było 25. A test ogólnie dość łatwy, najlepsze to że wiersz nie był zbyt skomplikowany bo z nim zawsze mam problemy- matematyka dla mnie jest łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe a ja zamiast dodac pomnozylem a tak to test nie byl taki trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było zadanie w którym należało obliczyć pole prostokąta z takim małym wcięciem a następnie obliczyć ile m2 deszczu spadnie na działkę jeśli na 1m2 przypada 280l. Ja obliczyłem to tak: Pole całego prostokąta - pole wcięcia = 13m2(chyba) 280*13 = wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spawdzian w sam w sobie łatwy bo nie było skali itp ale matematyczne bardzo trude i skąplikowane ! i niektóre abcd były truden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powinno wyjść 25 drzewek. 1534 (kg) x 20 (groszy) = 30680 (groszy) = 306,80 (złoty) 306,80 : 12 = 25,5(6) w zaokrągleniu 25
To chyba miałam coś z przecinkiem źle, bo mi wyszło 255,65. Ale reszta na 99% dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ogólnie był dość łatwy. a ile wyszło tych książek historycznych ? i ile było tych litrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
O boże przed sprawdzianem się tak bardzo nie stresowałam a teraz ! O mało nie popuszczę tak się stresuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak 25 sadzonek , a książek ile ? Ja napisałam ,ze 37 .. a z tym deszczem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabi napisał:
w tym zadaniu o sadzonkach miało być około 6
No raczej nie, bo powinno być 25. Nie wprowadzaj w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie choć było tylke wersji Pozatym zamknięte były trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
No ogólnie był dość łatwy. a ile wyszło tych książek historycznych ? i ile było tych litrów?
Litrów = 3640l Drzewek = 25 Równe pola miały łazienka i przedpokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był wmiare prosty w 24 można było się zagubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wszystko było proste, w zadaniu z sadzonkami miałam 25 ale chyba się nie podpisałam w liście o bożena dostane najwyżej 30p. :c help meee !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był prosty , skończyłam 5 minut przed czasem Ile wam wyszło w zadaniu z książkami mi 37 ? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litrów = 4550l Drzewek = 25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naatkaa napisał:
test był prosty , skończyłam 5 minut przed czasem Ile wam wyszło w zadaniu z książkami mi 37 ? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...